Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Taste of wine, taste of Love

Taste of wine, taste of Love

Ta niezapomniana realizacja była kluczem do współpracy z kilkoma kolejnymi parami 🙂 Po tym jak mieli okazję zobaczyć motyw przewodni i dekoracje sali, tak “zasmakowali” w moich pomysłach, że postanowili zwrócić się do mnie w kwestiach organizacyjnych, kiedy podjęli decyzję o swoim ślubie.

Poszukując wymarzonego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego trafiliśmy do Starej Winiarni. To tutaj rozpoczęła się przygoda z motywem przewodnim wesela. Po wielu rozmowach i pomysłach uznaliśmy, że skoro para młoda uwielbia wino to jako motyw przewodni wybieramy właśnie… wino!

Wszystkie elementy nawiązywały w delikatny, aczkolwiek nienachalny sposób do tego trunku, tworząc wspaniały klimat podczas przyjęcia weselnego. Projektowanie motywu przewodniego zaczęliśmy od zaproszeń – wybraliśmy indywidualny projekt, elegancki i klasyczny. Następnie w trakcie przygotowań opracowaliśmy wygląd dekoracji oraz papeterii weselnej. Całość była spójna w najdrobniejszym szczególe.

W tej realizacji postawiliśmy na sporo nietypowych rozwiązań. Zdradzimy Wam tylko dwa z nich 😉

Nazwy stolików zastąpiły nazwy szczepów win, a goście mogli dowiedzieć się więcej na ich temat w specjalnych dodatkach znajdujących się na stołach.

Stoliki były oznaczone butelkami wina opisanymi nazwami szczepów i umieszczonymi na specjalnie zamówionych stojakach.