Koordynacja Dnia Ślubu

Koordynacja dnia ślubu to proces rozpoczynający się wiele dni przed samą ceremonią.

Obawiasz się skoordynowania wszystkich elementów tak, aby dzień Twojego ślubu przebiegał bez stresu, na luzie i dokładnie tak, jak zaplanowaliście? Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy harmonogram, według którego będą toczyły się wszystkie przygotowania.

Umówimy się na spotkanie, podczas którego omówimy agendę dnia ślubu oraz porozmawiamy o usługach i atrakcjach, które zaplanowaliście.

Koordynacja dnia ślubu składa się z wielu elementów i polega na ustaleniu całego harmonogramu dnia wraz z czuwaniem nad przebiegiem wydarzeń.

Po mojej stronie jest kontakt z usługodawcami, weryfikacja etapu przygotowań i montażów podczas dnia ślubu. Jestem w stałym kontakcie z osobami tworzącymi Wasze wydarzenie.

Jeżeli w ostatniej chwili zdecydujesz się na dodatkowe atrakcje, czy usługi to zaproponuję współpracę z podwykonawcami, którzy zrealizują dla Was wybrane elementy.

Koordynacja dnia ślubu skierowana do osób, które chcą swój dzień ślubu przeżyć spokojnie i bez stresu. Kontakt z podwykonawcami przejmuję ja i to ja w tym dniu jestem odpowiedzialna, za to, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

To także idealne rozwiązanie dla osób mieszkających za granicą, które nie mają wystarczająco dużo czasu na podjęcie się tego czasochłonnego zadania.

Wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej pozwala mi na bezstresowe przeprowadzenie koordynacji oraz umiejętne wybrnięcie z każdej, nawet najbardziej zaskakującej sytuacji.

To dzień, w którym nie chcemy nieplanowanych niespodzianek. To dzień, w którym wszystko przebiegnie zgodnie z planem 🙂

KONSULTANTKA ŚLUBNA

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU