Organizacja Ślubu i Wesela

Organizacja wesela

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA Ślubu

Wasz ślub od A do Z

Na podstawie Waszych oczekiwań przedstawię Wam propozycję miejsca zaślubin oraz imprezy weselnej. Opracuję motyw przewodni, pomogę w wyborze odpowiedniego fotografa, zespołu/DJ’a, pomogę w doborze ciast i tortu, zaproszeń oraz kwiatowych aranżacji. Wyręczę Was w analizowaniu umów i negocjacjach z usługodawcami, dbając o założony budżet wesela i kontrolując terminy płatności. Dzięki temu zaoszczędzicie nerwy, czas i pieniądze .

Ślub i wesele pod kontrolą

Koordynacja DNIA ŚLUBU

Wesele na luzie

Dzień ceremonii od rana jest bardzo intensywny. Abyście mogli spokojnie przygotowywać się do ślubu, przejmę koordynację wszystkich usługodawców. Jestem w kontakcie z Waszymi podwykonawcami i czuwam, aby przygotowania przebiegały zgodnie z planem. Dzięki temu spokojnie i bez stresu będziecie mogli korzystać z Waszego dnia. Wszystkie telefony odbiorę ja 😉

Ślubne know-how

Konsultacje ślubne

Weselne wskazówki

Skorzystajcie z pomocy ślubnej konsultantki i umówcie się na konsultacje ślubne.

W czasie spotkania podpowiem Wam, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru usługodawców z branży ślubnej. Jak negocjować umowy z podwykonawcami i na jakie niespodzianki przygotować budżet weselny.

Organizacja przyjęcia

Elegancki pałac, przyjęcie na barce, czy też w stodole w stylu boho – to tylko trzy z niezliczonej ilości możliwości. Znajdę dla Was idealną lokalizację.

Organizacja ceremonii

Zaproponuję miejsce ceremonii oraz pomogę w skompletowaniu niezbędnych dokumentów bez względu na rodzaj planowanej ceremonii.

Ślub w plenerze

Przedstawię propozycję wymarzonej lokalizacji oraz zorganizuję całe wydarzenie, łącznie z planem B w przypadku niepogody.

Dekoracje ślubne

Stworzę koncepcję dekoracji i motywu przewodniego zaczynając od kolorystyki, a kończąc na najmniejszych detalach, które nadają charakteru całemu przyjęciu.

Ślub humanistyczny

To forma ceremonii dopasowana do Waszych potrzeb, pozwalająca na pełną personalizację i stworzenie wydarzenia szytego na miarę.

Ślub symboliczny

Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Przygotuję propozycję ceremonii opartą na Waszym ulubionym motywie i stworzę scenariusz całego wydarzenia.

Etapy współpracy

kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Plan na ślub idealny

1. Pierwsze kroki

Ustalimy preferowaną datę, lokalizację oraz rodzaj ceremonii, a także planowaną ilość gości oraz budżet na realizację.

2. Harmonogram

Przygotuję plan pracy oraz przedstawiania ofert podwykonawców. Dzięki temu będziecie cały czas na bieżąco z procesem organizacji.

3. Wybór ofert

Przedstawię Wam oferty wykonawców, z którymi będziemy współpracować i z którymi wspólnie stworzymy Wasz wymarzony dzień ślubu.

4. Koordynacja

W dniu ślubu koordynuję przygotowania od samego rana. Czuwam nad całym procesem i potwierdzam, że wszystko idzie zgodnie z planem.