Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Subtelna elegancja

Subtelna elegancja

Pani Kamila trafiła do mnie z polecenia zaprzyjaźnionej firmy wynajmującej fotobudkę. Od pierwszego spotkania złapałyśmy świetny kontakt i w ciągu kilkumiesięcznej współpracy udało nam się wypracować przepiękny motyw dekoracyjny, którego pierwsze oblicze zmieniło się nie do poznania.

Ślub odbył się zabytkowym kościółku w Krzęcinie, który jest sam w sobie bardzo bogato zdobiony. Aby podkreślić urok tego miejsca zdecydowałyśmy się na bardzo delikatne zdobienia, nie odwracające uwagi od pięknego wystroju kościoła. Bogactwo dekoracji zaprezentowałyśmy dopiero na sali weselnej. Kolorystyka na którą zdecydowała się Para Młoda to pudrowy róż, zieleń oraz biel. Pastelowo, ale z akcentami i mnóstwem gipsówki oraz świec 🙂 Na stołach królowała gipsówka w wysokich kielichach martini uzupełniona niskimi kompozycjami z rozmaitymi kwiatami w kolorach pastelowych. Stół prezydialny podkreślała ścianka ozdobiona ruskusem oraz lampkami. Dekoracje kwiatowe na stole Pary Młodej były bardzo kolorowe, stworzone z mniejszych kompozycji kwiatowych połączone w jedną całość.

Najpiękniejszym podsumowaniem naszej współpracy był komentarz zachwyconej Panny Młodej “Pani Kasiu, ja nie sądziłam że kwiaty będą takie piękne!”.

Aaah, właśnie dla takich momentów uwielbiam ten ślubny ambaras 🙂