Kompleksowa organizacja Ślubu i Wesela

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to wyjątkowo czasochłonne i angażujące zadanie

Przytłacza Cię wizja skoordynowania wszystkich elementów tak, by Twój ślub i wesele wypadły jak najlepiej? Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy harmonogram, według którego będą toczyły się dalsze przygotowania.

Pierwsze spotkanie pozwoli mi poznać Twoje oczekiwania względem organizacji ślubu i wesela – możemy odbyć je również na odległość

Większość spraw możemy ustalić zdalnie, jednak wszystko zaczyna się od rozmowy. Dlatego też w pierwszej kolejności proponuję spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jeśli jednak obecnie przebywasz za granicą lub zwyczajnie nie masz czasu na spotkanie, możemy odbyć pierwszą rozmowę online lub telefonicznie. Dla mnie to bardzo ważny moment naszej współpracy, który pozwoli mi poznać Twoje oczekiwania i wyobrażenia dotyczące ślubu i przyjęcia weselnego.

Już podczas pierwszego spotkania mogę służyć Ci radą i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. Wtedy też omówimy wszystkie szczegóły, które pozwolą mi przygotować spersonalizowany projekt ślubu i wesela dostosowany do Twoich oczekiwań oraz przedstawię Ci mój sposób pracy.

Jeżeli nie masz czasu aby zająć się organizacją ślubu i szukać odpowiedniego zespołu czy fotografa – dysponuję szeroką bazą sprawdzonych usługodawców

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to oferta skierowana do osób, które mieszkają za granicą oraz par, które nie mają czasu, by zająć się sprawami organizacyjnymi lub zwyczajnie nie wiedzą, od czego zacząć przedślubne przygotowania.

Wieloletnia działalność w branży ślubnej umożliwiła mi zbudowanie szerokiej bazy sprawdzonych i profesjonalnych podwykonawców. Będziesz mogła wybrać tych, którzy najbardziej przypadną Ci do gustu. To gwarancja najwyższej jakości usług.

Jeżeli masz problem z okiełznaniem terminów i umów pojawiających się podczas przygotowań do ślubu – zadbam o wszystko

Jako doświadczona konsultantka ślubna będę również koordynowała wszelkie organizacyjne kwestie, doglądała szczegółów oraz panowała nad harmonogramem przedślubnych formalności. Przypomnę Ci, kiedy przyjdzie czas na złożenie odpowiednich dokumentów, podpisanie umów czy wniesienie zaliczkowych opłat.

Kompleksowa organizacja ślubu obejmuje dodatkowo koordynację realizacji usług w dniu wesela, dzięki czemu nie będziesz się martwić o przebieg imprezy i w pełni będziesz przeżywać swój wyjątkowy dzień.

Planowanie i organizacja to mój chleb powszedni – zajmę się formalnościami i będę Cię wspierać w przygotowaniach do ślubu

Oddając przedślubne przygotowania w ręce doświadczonej wedding plannerki, oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy. Jako sprawna organizatorka wesel, zajmę się formalnościami, wyszukiwaniem podwykonawców, analizą i negocjacjami umów. Będę także służyła Ci radą i wsparciem na każdym etapie przedślubnych przygotowań oraz w trakcie trwania uroczystości.

KONSULTANTKA ŚLUBNA

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA