Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Plenerowa biel

Plenerowa biel

Marzeniem Natalii i Arka był ślub plenerowy w pięknym otoczeniu. Spełnienie ślubnego pomysłu umożliwił Dwór w Tomaszowicach oraz piękna altana znajdująca się na wzniesieniu w malowniczym ogrodzie kompleksu. Para Młoda zdecydowała się na ślub humanistyczny w obecności rodziny i przyjaciół. Ta forma ślubu pozwoliła odejść od klasycznych ram przebiegu ceremonii i obowiązkowych formuł przysięgi.

Altana w której Młodzi zawierali przysięgę przystrojona została białym tiulowym materiałem oraz wysokimi tubami z kwiatami. Pomimo wietrznej i niepewnej pogody udało się na czas przygotować dekoracje tego wspaniałego miejsca.

Po zakończeniu ceremonii ślubu goście udali się na zabawę weselną do sąsiadującej sali. Wśród dekoracji królowała biel oraz zieleń, dopełniona papeterią w bardzo modnym i eleganckim kolorze navy blue. Stół Pary Młodej wyróżniał się nie tylko przepiękna girlandą ale również tym, że nad nim zawisło wielkie koło ozdobione asymetrycznie kwiatami. Całość dekoracji dopełniały romantyczne świece zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu ustawione w eleganckich lampionach.