Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Wichrowe wzgórza

Wichrowe wzgórza

Toskania w Małopolsce? To możliwe!

Jest jedno takie miejsce, które swoim klimatem i urokiem urzeka niejedną osobę. I tak też było w tym przypadku – Villa Love skradła serce nie tylko Pary Młodej i wszystkich gości, ale również moje.

Para Młoda zdecydowała się na ceremonię ślubu cywilnego na łonie natury, w ogrodzie podkrakowskiej willi. Miejsce zaślubin zostało specjalnie przygotowane i udekorowane, motywem przewodnim miejsca ceremonii była lekkość boho. Pergola przyozdobiona kwiatami, w tle krajobraz pagórków i lasu – nic tylko powiedzieć TAK!

Wnętrza Villi Love ozdabiały kolory eukaliptusowej zieleni w połączeniu z pudrowym różem i bielą. Delikatne kolory idealnie wkomponowały się w ceglasto-białe wnętrza oraz pasowały do drewnianych stołów. Całość kompozycji dopełniała kryształowa zastawa oraz złote sztućce. Aż nie chciało się odchodzić od stołu 😊

Dodatkowo na gości czekał drink bar oraz fotobudka. Ogromny wybór gadżetów zachęcał gości do robienia sobie zdjęć, dzięki czemu księga gości została wypełniona po brzegi! A Para Młoda ma dodatkową pamiątkę na całe życie.

Przygotowana na tarasie strefa relaksu pozwalała gościom podziwiać zachód słońca z lampką wina w dłoni.

Villa Love to miejsce, które pozwala poczuć się jak we Włoszech bez konieczności wyjazdu. Klasa, elegancja i luz – czego chcieć więcej? 😉