Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Kolorowy Zawrót Głowy

Kolorowy Zawrót Głowy

Wesele w stylu industrialnym.

Pragnę podzielić się z Wami moim najnowszym sukcesem który zrealizowałam jako wedding planner w Krakowie – to była wyjątkowa realizacja. Wesele w stylu industrialnym, gdzie kreatywność i energiczne kolory doskonale współgrały z surowym, ceglanym wnętrzem sali. Ten nietuzinkowy wystrój ożywił przestrzeń pełną cegieł i czarnych dodatków, nadając jej niezwykłego uroku.

Przygotowując to industrialne wesele, skupiłam się na wyjątkowej kolorystyce. Wybrałam różnorodne odcienie różu i niebieskiego, które rozświetliły przestrzeń, nadając jej wesoły i pełen energii charakter. Na początek zaprojektowałam piękne kwiatowe aranżacje, w których królowały różowe peonie, hortensje, aksamitne niebieskie bzy, oraz soczyste róże. Kolorowe kompozycje umieściłam na niskich paterach. Na tle surowych, ceglanych industrialnych ścian stworzyłam ciekawy kontrast i wspaniałe tło dla ceremonii ślubnej.

Ciepłe, subtelne oświetlenie w formie niezliczonych świec podkreślało surowość miejsca, jednocześnie dodając mu przytulności.

Podczas przyjęcia weselnego, stoły zaskoczyły gości niecodzienną kaligrafowaną papeterią. Ręcznie wykonane elementy papeterii takie jak winietki i menu były strzałem w dziesiątkę. Kryształowe kieliszki i zastawa były wyrafinowanym akcentem, harmonizującym z industrialnym charakterem sali.

Ta kolorowa, energiczna i pełna radości realizacja w industrialnej sali weselnej to dowód, że ślub może być oryginalny, łącząc surowy charakter miejsca z eksplozją kolorów i dobrego humoru. Jestem dumna z tego wydarzenia i przekonana, że para młoda na zawsze zachowa w sercu wspomnienie tego wyjątkowego dnia, pełnego miłości, harmonii i wspaniałej atmosfery.