Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Luksusowa elegancja

Luksusowa elegancja

Wesele w Hotelu Czarny Groń.

Z przyjemnością przedstawiam moją realizację, którą miałam przyjemność koordynować jako konsultantka ślubna – elegancką i z klasą, pełną harmonii i piękna. Przyjęcie weselne miało miejsce w urokliwym Hotelu Czarny Groń. To wyjątkowe wydarzenie zostało stworzone w oparciu o dwa wyraziste kolory przewodnie: głęboki granat oraz subtelny róż. Połączenie tych barw nadało ceremonii ślubnej i przyjęciu niepowtarzalny charakter, podkreślając zarazem romantyczną i pełną uczuć atmosferę.

Pierwszy element dekoracji, który wyróżniał się na tle sali, to bogate kompozycje kwiatowe na wysokich stojakach. Przy wejściu do Sali balowej Hotelu Czarny Groń umieściliśmy tablicę gości na lustrze – efekt wizualny przykuwał uwagę wszystkich obecnych. Wnętrze sali zostało udekorowane dużymi kompozycjami kwiatowymi, gdzie dominowały hortensje, róże oraz anturia w różnych odcieniach.

Organizując wesele w Hotelu Czarny Groń stawialiśmy na finezyjność i elegancję. Stoły gości przystrojone zostały welurowymi obrusami w odcieniu pudrowego różu, a szklane podtalerze ze złotym rantem dodawały drobne złote akcenty. Elegancka i ponadczasowa welurowa papeteria zaprojektowana specjalnie na to wydarzenie nadawała niepowtarzalnego uroku.

Goście weselni zostali ugoszczeni wykwintnym menu, które przygotowane było ze starannością i dbałością o detale. Hotel Czarny Groń wyróżnia się świetną kuchnią i nienagannym serwisem. Ta wyjątkowa realizacja w Hotelu Czarny Groń była pełna elegancji, klasycznej harmonii i niezapomnianych wrażeń. Połączenie głębokiego granatu i subtelnych róż wprawiło gości w zachwyt, a para młoda na zawsze zachowa piękne wspomnienia tego wyjątkowego dnia, w którym miłość i magia spotkały się w urokliwej scenerii.