Konsultantka Ślubna

Konsultantka Ślubna

zawodowo

Moja kariera zawodowa to głównie koordynowanie projektów i zarządzanie zespołem. Za moim doświadczeniem stoi zarówno wieloletnia praktyka w pracy nad projektami biznesowymi w międzynarodowej firmie, jak i podczas organizacji wesel pod swoją marką. Najlepszymi referencjami są opinie zadowolonych par, które powierzyły mi przygotowania do swojego ślubu i przyjęcia weselnego. Ślub „od kuchni” to tak naprawdę złożony projekt, który wymaga sprawnego zarządzania i skoordynowania wielu elementów, które stworzą idealną całość.

Doświadczenie

Od 2016 roku pracuję jako konsultantka ślubna. Za mną ponad 100 zrealizowanych ceremonii – zarówno dużych, jak i kameralnych, międzynarodowych i typowo polskich.

Wiedza

Posiadam certyfikat zarządzania projektami Prince2 (Foundation & Practicioner) oraz regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu organizacji, dekoracji i prawa.

Pasja

Każdemu projektowi oddaję się w pełni, bez względu na to, czy to kompleksowa organizacja wesela, czy jedynie ślubne konsultacje. Uwielbiam pracę z ludźmi. We wszystko co robię, wkładam wiele serca, pasji i entuzjazmu.

Uśmiech

Ci, co mnie znają, wiedzą, że u mnie nie ma dnia bez uśmiechu! Dlatego największym komplementem dla mnie są uśmiechy Pary w dniu ślubu – to dodaje mi skrzydeł do kolejnych działań.

Zapytaj o ofertę

Konsultantka Ślubna

prywatnie

Moje życie zawodowe i praca to jedno, a wszystkie wolne chwile spędzam ze swoją rodziną. Łącze różne obowiązki, dzięki czemu zachowuje balans pomiędzy pracą i sferą prywatną. Jedno bardzo mocno łączy się z drugim i aby skutecznie realizować wszystkie swoje cele niezbędne jest znalezienie równowagi w obu dziedzinach. Mogę śmiało powiedzieć, że mi się to udaje.

Szczęśliwa żona

Etap przygotowań do swojego ślubu mam już za sobą i wiem, jak ważne jest, aby każdy szczegół był dopracowany. Doświadczenie zebrane w pracy pozwoliło mi ten dzień przeżyć spokojnie i bez stresu. Zadbam, aby Wasz dzień również taki był.

Mama Ignasia i Oli

Od czerwca 2022 spełniam się również w roli mamy. W tej roli nie ma rzeczy niemożliwych. Ignaś i Ola są nieocenionymi pomocnikami w tworzeniu i inspiracją do działania. A przekazywanie wiedzy małym szkrabom to sama przyjemność.

Dog lover

Prawdziwy pieszczoch i niezawodny kompan podczas zabaw i spacerów – jedyny w swoim rodzaju owczarek szetlandzki o imieniu Rico. To prawdziwy psi gentlemen i najweselszy przyjaciel pod słońcem.

Wesoła podróżniczka

Uwielbiam te bliskie, i te dalekie. Odkrywając piękno Polski, zauroczyłam się w Mazurach. Z dalszych zakątków świata moje serce skradła południowa Azja. Podróżując zawsze staram się jak najlepiej poznać lokalną kulturę i kulinaria.

KONSULTANTKA ŚLUBNA W AKCJI

# I LOVE MY JOB

Konsultantka Ślubna polska, Kasia wójciak, ceremony concept
Konsultantka Ślubna, wedding planner w akcji, koordynacja ceremonii, art of wedding
Konsultantka Ślubna kraków, wedding planner, ślubny ambaras
konsultantka ślubna kraków, ślubny ambaras Kasia
konsultantka ślubna kraków, organizacja ślubu, organizacja wesela