Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Elegancka Biel

Elegancka Biel

Wesele w Hotelu Heron Live.

Mam ogromną przyjemność pokazać Wam realizację, nad którą pracowałam równy miesiąc! Dokładnie 30 dni przed ceremonią zgłosiła się do mnie Lisabeth & Andre, z prośbą o pomoc w organizacji Wesela w Heron Live Hotel nad brzegiem malowniczego jeziora Rożnowskiego. To był wyjątkowy, międzynarodowy ślub. Klasyczna biel z subtelnym dodatkiem zieleni, które stworzyły niepowtarzalną atmosferę romantyzmu i elegancji.

Początek tego magicznego dnia zarezerwowaliśmy na uroczystość ślubną na tarasie hotelu Live Heron, gdzie przyroda i jezioro stanowiły zapierający dech w piersiach tło. Niestety pogada nie pozwoliła nam na realizację naszych planów i w ostatniej chwili musieliśmy przenieść ceremonię symboliczną do wnętrza hotelu. Ale widok z tego miejsca jest równie obłędny. Na ścieżce prowadzącej do miejsca ceremonii umieściliśmy płatki kwiatów, które w piękny sposób komponowały się z łukiem kwiatowym.

Główne miejsce ceremonii zostało ozdobione bogatą kompozycją kwiatową w kolorze białym z dodatkiem zieleni. Ale to biel tego dnia była dominującym kolorem. W tle majestatycznego jeziora Rożnowskiego, para młoda wypowiedziała swoją przysięgę. Ceremonię ślubu symbolicznego w języku angielskim prowadził Andrzej – Mistrz Ceremonii z wed it ceremonie symboliczne.

Przyjęcie weselne odbyło się we wnętrzu hotelu Live Heron, gdzie motyw bieli pojawiał się w każdym, nawet najmniejszym detalu. Stoły zostały pokryte białymi obrusami, na których ustawiliśmy szklane podtalerze. Na nich gustownie złożone serwety wraz z menu. Kompozycje kwiatowe były niskie, w kolorze bieli z dodatkiem subtelnej zieleni.

W zgodzie z naturalnym otoczeniem hotelu w Gródku nad Dunajcem, wybór menu oparliśmy na sezonowych, świeżych produktach, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających gości.

Późnym wieczorem pogoda zrobiła się dla nas łaskawsza i mogliśmy zaprosić gości na taras hotelowy. To właśnie tam Para Młoda pokroiła tort wykonany przez najlepszych cukierników hotelu Heron Live, a następnie zaprezentowała gościom niespodziankę – pokaz fajerwerków z barki pływającej na jeziorze. Efekt był po prostu zapierający dech w piersiach.

Po uroczystym obiedzie Para Młoda zaprosiła swoich gości do klubu muzycznego Hangar, gdzie miała miejsce impreza do białego rana.

Ta wyjątkowa realizacja, bo tak mogę nazwać wesele w Heron Live Hotel, była nie tylko niezapomnianym wydarzeniem dla pary młodej, ale także dla wszystkich obecnych gości i dla mnie. Klasyczna biel w połączeniu z zielenią stworzyła niezwykłą atmosferę, w której miłość i elegancja przeplatały się w wyjątkowy sposób, pozostawiając wspomnienia na całe życie.