Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Złoty Dwór

Złoty Dwór

Wesele w Dworze Sieraków.

Ach co to był za ślub! Z dumą opisuję jedną z moich najpiękniejszych realizacji którą jako wedding planner w Krakowie miałam zaszczyt organizować – międzynarodowy ślub kościelny, łączący polską i nigeryjską tradycję. Ceremonia zaślubin odbyła się w Wieliczce. Następnie zaprosiliśmy gości na przyjęcie weselne w Dworze Sieraków pod Krakowem. To była wyjątkowa okazja, gdzie spotkały się dwie kultury z dwóch różnych kontynentów. Atmosfera była niesamowita – energia, radość i ogrom uśmiechów.

Kolory przewodnie tej realizacji to ciemny granat, złoto i pudrowy róż. Ciemny granat idealnie współgrał z historycznymi wnętrzami Dworu Sieraków, nadając im wyrafinowany charakter. Złote akcenty, od dekoracji stołów po drobne dodatki, emanowały blaskiem, jak również nawiązywały sztukaterii znajdującej się w Sali Złotej Dworu Sieraków.

Dzień przed przyjęciem odbyło się spotkanie rodzinne, podczas którego Para Młoda ubrana w tradycyjne stroje nigeryjskie otrzymała błogosławieństwo od najbliższych. To był wieczór pełen emocji. Dla gości, którzy nie mogli dotrzeć do Polski zorganizowaliśmy transmisję online. Zarówno goście jak i  Para Młoda nie kryli łez wzruszenia.

Przyjęcie weselne, zorganizowane w pałacowych wnętrzach Dworu Sieraków, zachwyciło gości atmosferą królewskiego przyjęcia. Okrągłe stoły przystrojone były beżowymi obrusami, granatowymi serwetkami i pięknymi kompozycjami kwiatowymi. Stoły zdobiły kryształowe szkło, iście królewski styl.

Różnorodność kultur była widoczna nie tylko w dekoracjach i strojach, ale również w menu. Przygotowaliśmy potrawy zarówno polskie, jak i uwzględniliśmy preferencje kuchni nigeryjskiej. Wieczorem goście bawili się przy dźwiękach zarówno polskiej, jak i nigeryjskiej muzyki, tworząc magiczną atmosferę międzykulturowej integracji.

Ten międzynarodowy ślub kościelny oraz przyjęcie w zabytkowym dworze Sieraków był prawdziwym spektaklem, łączącym dwa różne światy w harmonii i miłości. Jako wedding plannerka jestem zaszczycona, że mogłam przyczynić się do stworzenia tak wyjątkowych chwil dla tej wyjątkowej pary. Ten dzień na zawsze pozostanie w sercach pary młodej i gości, jako symbol miłości, która pokonuje wszelkie granice.