Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Polskie Flamenco

Polskie Flamenco

Połączenie polskiej tradycji i hiszpańskiego temperamentu to motyw, który obrałam kreując przyjęcie dla Gosi i Fernando.

Para zdecydowała się na ślub symboliczny, który zrealizował symboliczny.pl. Dwujęzyczna ceremonia pozwoliła przeżyć ten dzień zarówno polskim, jak i hiszpańskim gościom. Łzy szczęścia przeplatały się ze łzami wzruszenia, emocji zdecydowanie nie brakowało!

Dekoracje były niczym Rioja – wytrawne i pełne głębokiego bordowego koloru. Efekt dodatkowo został wzmocniony złotymi akcentami, które dodawały szlachetności w wystroju.

W tej realizacji zrezygnowałam z pokrowców na krzesła, których ja ogólnie nie jestem zbytnią fanką 😉 Drewniane krzesła zdecydowanie lepiej wpasowały się w klimat naszego przyjęcia.

Stoły ozdabiały niskie kompozycje, złożone z samych żywych kwiatów.

Jako prezenty powitalne dla gości wykorzystaliśmy lokalne alkohole – goście z Polski otrzymali buteleczkę hiszpańskiego wina, natomiast goście z Hiszpanii buteleczkę tradycyjnej polskiej wódki.

Połączenie kultur i tradycji to coś, co uwielbiam. Pozwala wykorzystać całą masę nietypowych rozwiązań podczas realizacji, jednocześnie budując indywidualny styl i przekazując wiedzę o innych zakątkach świata.