Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Konsultantka Ślubna » Zalety współpracy z konsultantką ślubną

Zalety współpracy z konsultantką ślubną

Czy warto podjąć współpracę z konsultantką ślubną?

Może się wydawać, że organizacja ślubu i przyjęcia weselnego to coś prostego i oczywistego, coś z czym każdy powinien sobie bez problemu poradzić. Jednak nie wszyscy dobrze radzą sobie ze stresem, który pojawia się w czasie przedślubnych przygotowań i w pewnym momencie, mogą pogubić się w ilości spraw, którymi trzeba się zająć przed ślubem. Dodatkowo organizacja ślubu i wesela to niezwykle czasochłonne zajęcie. Gdyby zliczyć czas poświęcony na wszystkie przygotowania, okazałoby się, że zajmują one od 200 do 250 godzin! Dla osób które mają obawy, że nie uda im się zapanować nad tym całym ślubnym ambarasem, rozwiązaniem może być współpraca z konsultantką ślubną – inaczej wedding plannerką.

Poznajcie główne zalety współpracy z konsultantką ślubną!

Wedding planner zajmuje się komunikacją z wykonawcami

W czasie przygotowań do ślubu i wesela trzeba wykonać dziesiątki telefonów, wysłać setki maili i przejrzeć nieskończoną liczbę stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego lokalu, usługodawców, terminów i inspiracji. Podejmując współpracę z wedding plannerką, określasz tylko styl i podstawowe wymagania, a ona zajmuje się całą resztą. Główne zadania konsultantki ślubnej to przede wszystkim:

  • przedstawienie ofert wykonawców ślubnych, lokali i atrakcji weselnych
  • analiza i negocjacje umów z wykonawcami
  • dbanie o zachowanie ustalonego budżetu weselnego
  • czuwanie nad harmonogramem całości przygotowań

Rozbudowana baza sprawdzonych usługodawców to zaleta wedding plannerki

Wedding planner dysponuje rozbudowaną siecią kontaktów ze sprawdzonymi podwykonawcami. To gwarancja profesjonalnych usług i szeroki wybór realizacji, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Doświadczenie osoby zajmującej się organizacją ślubów i wesel na co dzień pozwala na odpowiednie planowanie działań oraz sprawną koordynację poszczególnych etapów ślubnych przygotowań.

Znajomość branży ślubnej i umiejętność negocjowania umów

W ramach współpracy wedding planer oferuje również skuteczną negocjację umów oraz rozliczanie podwykonawców z wykonanych usług. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój ślubny budżet jest pod kontrolą oraz spokój w dniu ślubu i zaraz po, gdy wbrew pozorom jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia.

Pomoc ślubnej konsultantki to także doskonała opcja dla par, które mieszkają za granicą, a w Polsce chciałyby zorganizować swoje wesele i nie mają możliwości, by osobiście zająć się przygotowaniami.

Szeroki wachlarz możliwości – od kompleksowej organizacji ślubu po ślubne konsultacje – z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich par, które potrzebują pomocy w okiełznaniu ślubnego ambarasu.