Wed it » Ślubne Porady i Wskazówki » Realizacje » Krakusy & Warszawiacy

Krakusy & Warszawiacy

Krążą plotki, że Krakowiacy i Warszawiacy żyją jak pies z kotem, ale miłość łagodzi wszystkie obyczaje 🙂

Ta realizacja zaprowadziła mnie aż pod Warszawę, co było większym wyzwaniem, ze względu na mniejszą znajomość okolicy. Moim głównym obszarem działania jest południowa Polska, niemniej jednak nie ograniczam się tylko do Krakowa i Małopolski. Dlatego też podjęłam się realizacji wesela pod Warszawą.

W ciągu kilku miesięcy (od rozpoczęcia współpracy do wesela mieliśmy mniej niż 9 miesięcy) udało nam się zrealizować wszystkie elementy, pozwalające na stworzenie pięknej oprawy wesela.

Dekoracje sali były bardzo nietypowe. Na stołach królowały delikatne storczyki w kolorze bieli i zdobienia w kolorze złota. Cała uwaga skupiała się na stole prezydialnym zdobionym kwiatową girlandą w kolorach pudrowego różu znajdującym się na tle ogromnej białej ścianki. Ozdoby na stole Państwa Młodych dopełniały inicjały przygotowane (i podrzucone 😉 ) przez jedną z bliskich osób na ok 2h przed przyjazdem Pary Młodej.

Klimat sali wzbogacało oświetlenie sceniczne zamówione specjalnie na tę okazję. Piękne podświetlenia sali nadawały szczególnego klimatu na parkiecie.

Na imprezie pojawiły się również liczne atrakcje dla gości taki jak Drink Bar czy Fotobudka.

Impreza ledwo się skończyła przed poprawinami następnego dnia 😉